9. Klupsko prvenstvo HRK-a

9. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 9. CROATIAN KS, 30.05.2015. Split

Sudac / Judge: Edgar Hellman (ADRK)

 

Pobjednici

 

 

 

 




MALES - BABY Class

Eddy von Shwarz Schloss

-

Gomez von Hause Ziel

VP 
Macho od Stanimirovića

-

MALES - PUPPY Class

Ikar Haus of Lazić 

VP 2

Kosta vom Osaca Berg

-

Kris von Tonis Bergen

VP 1

Lotar Haus of Lazić

VP 4

Thor


Vaco from Brodgar of Orkney

DISQ

Zorro Lions of Pliva

VP 3

MALES - YOUTH Class 9-12

Aco vom Hause Eferl

V 2

Ax vom Hause Eferl

V 3

Pilot von der Alten Festung

V 1, KJS, Najljepši mladi pas Hrvatskog uzgojapilot v.d. alten festung 01

MALES - YOUTH Class 12-18

Conan from Primos Imperium

V 4

Deacon vom Hause Edelstein

V

Monsoon Haus of Lazić

V

Neymar von der Alten Festung

V 3

Neymar

Niki vom Labin-Rott

SG

Var from Brodgar of Orkney

SG

Vico von der Maxi Rott

V 1 

Votan from Brodgar of Orkney

SG

Vox von Bistua Nuova

V 2

MALES - INTERMEDIATE Class

Hunter od Stanimirovića

V 3

Kong vom Quercus Wald

V 1, KS, Najljepši pas Hrvatskog Uzgoja, BOB Kong.jpg 01

Robby Lions of Pliva

-

Uno vom Steintor Rott

V 2 

MALES - OPEN Class

Impa von der Alten Festung

V 2

Impa

Jackpot von Sarajberg

-

Ksenon od Vadanora

V 1 Ksenon

Zanas Babies Dingo

V 3

Dingo

MALES - WORKING Class

Beni von der Alten Silberstadt

V 3

Lennox vom Hause Edelstein

V 1

 Lennox 01

Nick von der Maxi Rott

V 2

nick 02

MALES - CHAMPION Class

Rocky vom Steintor Rott

V 2

Rocky 03

Nord Lions of Pliva

V 1 Nord

FEMALES - BABY Class

Guenda von Hause Ziel

VP 2

Maza od Stanimirovića

VP 1

FEMALES - PUPPY Class

Akita Lions of Pliva

VP 3 Akita

Gana vom Hause Edelstein

VP 2Gana

Gita vom Hause Edelstein

VP 1

Gita

Gringa vom Hause Edelstein

VP 4

Olivia von Sarajberg

-

Xena von Tonis Bergen

-

FEMALES -YOUTH Class 9-12

Aika Haus of Lazić

V 1

Aisha vom Hause Eferl

V 2

FEMALES - YOUTH Class 12-18

Amy Titanium Rott

V 2

Barracuda from Primos Imperium

V

Dilla vom Hause Edelstein

V 1, KJS, Najljepša mlada ženka Hrvatskog Uzgoja Dila v. Hause Edelstein

Quinny Haus of Lazić

V 3

Viva von der Blauen Welle

V 4

FEMALES -  INTERMEDIATE Class

Fila House of Stanišić Lu-Fi

-

Gendi Zara Cro Rott

V 2

Ulla vom Steintor Rott

V 3

Ulla

Una vom Steintor Rott

V 1, KS, Najljepša ženka Hrvatskog Uzgoja Una v. Steintor Rott

Viktoria von Bistua Nouva

V 4

FEMALES -  OPEN Class

Ezra von der Alten Festung

-

Heidi von Tonis Bergen

V 1

Heidi 01

Jinni from Brodgar of Orkney

V

Leidy pred Gozdom

V 2

Pall Lions of Pliva

V 4

Vittoria of Royal Musketters

V 3

                                                                         FEMALES - WORKING Class  

Doxa Haus of Lazić

V 2

Emmh dell Anfiteatroflavio

V 1

FEMALES - CHAMPION Class

Kimmy von der Bahnbrucke

V 1